Home

Konštrukcia

Materiály

Technické vybavenie

Pokojné bývanie v srdci Malokarpatskej vínnej oblasti v sebe spája výhody vidieka, malého mesta a Bratislavy.
Nový obytný komplex je situovaný len 10 km za Bratislavou, v malebnom prostredí vinohradov pri ceste do Limbachu, na okraji pôvabného mestečka Pezinok, ktoré sa pýši bohatou históriou, tradíciami a čulým kultúrnym životom. 

Dopravná dostupnosť

Do Bratislavy sa autom dostanete za 10 až 20 minút. Priamo v lokalite premáva autobusová linka MHD a  na železničnú stanicu Grinava sa dostanete peši za 10 minút. Cesta na Pezinskú Babu vám potrvá 25 minút a na Slnečné jazerá trvá cesta 30 minút.

Obchody a služby

Iba 10 minút pešou chôdzou od obytného komplexu Zelené Nivy sa nachádza hypermarket Kaufland, Tesco, DM drogéria, Lidl a nákupné centrum s ponukou rôznych značiek priemyselného tovaru módy a služieb.

Komplexná vybavenosť

Mesto Pezinok ponúka všetko čo potrebujete pre bežný život – školy, zdravotnícke zariadenia, služby, úrady, moderné kancelárie a obchodné miesta pre vaše podnikanie.  Pezinok ako okresné mesto je centrom kultúrneho života s celoročnými spoločenskými akciami.

Šport a rekreácia

Krásne prírodné prostredie pohoria Malých Karpát je pretkané turistickými chodníkmi a cyklotrasami, ktoré sú dostupné počas celého roka. Milovníci zimných športov si užijú lyžovačku a bežkárske trate na Pezinskej Babe, v lete je to iba na skok ku Slnečným jazerám.

 • Cyklotrasy v Malých Karpatoch
 • Turistické značky: modrá smer Pezinská Baba, zelená: smer Limbašská vyvieračka
 • Banícky náučný chodník
 • Jazdecká škola
 • Výcviková škola Doggie
 • Mestská plaváreň
 • Zimný štadión
 • Futbalový štadión
 • Tenisová hala a kurty
 • Squashová hala
 • Golfové odpalisko
 • Pezinský zámok a zámocký park
 • Historické centrum vinohradníckeho mesta
 • Pezinské Vinobranie
 • Keramické trhy, Permoník
 • MVC Malokarpatská vinná cesta

Galéria

Vizualizácie objektov a ich okolia uverejnené na stránke majú ilustračný charakter a nemusia v plnom rozsahu zodpovedať skutočnosti.
Vizualizácie interiérov bytov sú zhotovené pre dva vybrané 3-izbové byty z projektu ZELENÉ NIVY.

December 2022

Vydanie stavebných povolení pre bytové domy

Jún 2023

Výber generálneho dodávateľa

Júl 2023

Začiatok výstavby a predpredaj bytov

4.kvartál 2024

Začiatok predpredaja rodiných domov

Jar 2025

Ukončenie výstavby a kolaudácia bytových domov

Aktuálne štádium výstavby
55%
1. Rezervačná zmluva

Rezervácia bytu sa uzatvára na dobu 30 kalendárnych dní a zaplatená suma za rezerváciu vo výške 5.000,- Eur s DPH,  sa započítava do kúpnej ceny. Počas doby rezervácie vám pripravíme Zmluvu o budúcej kúpnej zmluve.

2. Štandard bytu

Počas výstavby bytov si môžete u vybraného dodávateľa zvoliť v rámci definovaného štandardu farebnosť obkladov, dlažieb, podláh a dverí, všetko podľa vášho vkusu. Po kolaudácii budú všetky byty vyhotovené v štandarde.

3. Zmluva o budúcej kúpnej zmluve

Podpisom budúcej kúpnej zmluvy (ZoBZ) a uhradením prvej splátky z ceny bytu, ste si u nás byt kúpili. Zvyšnú časť kúpnej ceny  zaplatíte podľa dohodnutého financovania.  Rozloženie splátok si u nás môžete dohodnúť individuálne.

4. Prevod bytu

Vydaním právoplatného kolaudačného rozhodnutia, súpisného čísla a orientačného čísla môže byť stavba zapísaná do katastra, my vám pripravíme na podpis Zmluvu o prevode bytu a po uhradení celej kúpnej ceny podáme návrh na vklad na príslušný katastrálny odbor. Do 14 dní od podpisu Zmluvy o prevode vám odovzdáme váš nový byt.

Financovanie prostredníctvom úveru na bývanie

Ak zvažujete financovanie časti alebo celej kúpnej ceny nehnuteľností prostredníctvom úveru na bývanie, s pomocou hypotekárneho špecialistu prispôsobíme našu zmluvnú dokumentáciu vašim individuálnym požiadavkám na financovanie a aktuálnej ponuke hypotekárnej banky.

Pri kúpe bytu v projekte ZELENÉ NIVY PEZINOK Vás celým procesom od výberu bytu až po získanie úveru a odovzdanie bytu bude sprevádzať skúsený tím našej spoločnosti.

KONTAKTY

Zavolajte nám:

Napíšte nám:

Predajné miesto:

Steper,s.r.o.

Šancová 10/A, Pezinok

Výhradným predajcom projektu ZELENE NIVY PEZINOK je spoločnosť Steper, s.r.o.

STAVEBNÍK PROJEKTU ZELENÉ NIVY PEZINOK

Spoločnosť STEPER s.r.o. bola založená v roku 2021 za účelom realizácie novej obytnej zóny v zaujímavej lokalite mesta Pezinok. Pracovný tím našej spoločnosti má viacročné skúsenosti s návrhmi, prípravou, výstavbou a predajom rezidenčného bývania v meste Pezinok a jeho okolí. Pri kúpe bytu alebo domu je u nás samozrejmosťou poskytovanie služieb realitnej kancelárie a s tým spojeného finančného a právneho poradenstva. Záleží nám na spokojnosti našich klientov a veríme, že sa im aj v tejto novej lokalite bude dobre bývať.

Compare listings

Compare